Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Nyckelharpa i träväska 15496136

nr 1549 6136

Nyckelharpa i träväska

+ stråke, Signerad Alex Otto Damgren, Daterad 1990. Längd: 90 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

7.800 kr

måndag 19 juni 2023
kl 20:15:51